Kontakt

Kansli

Email
info@interfem.se

Besöksadress
Interfem
Tegelviksgatan 40
116 41 Stockholm

Interfems styrelsen

Styrelsen
styrelsen@interfem.se

Ordförande 
Deidre Palacios
deidre.palacios@interfem.se

Viceordförande
Lisbeth Estrada Pérez
lisbeth.estrada.perez@interfem.se

Kassör
Zeynep Erdal
zeynep.erdal@interfem.se

Ledamot
Cecilia Novoa
Gisela Stefani
Halima Handulleh
Evangelina Nicola Zora Alacka

Ersättare
Pepule Brodrej
Sooz Romero

Personal

Ekonom och projektsamordnare
Zakia Khan
zakia.khan@interfem.se

Projektledare Min hälsa mina rättigheter
Emilia Mirani
emilia.mirani@interfem.se

Projektledare BlatteQueers i film
Tine Alavi (tjänstledig)
tine.alavi@interfem.se

Projektledare 
Alejandra Ganem Cuenca (tjänstledig)
alejandra.ganem@interfem.se

Projektledare 
Berolin Deniz (tjänstledig)
berolin.deniz@interfem.se

Projektledare
Madelen Lundin (tjänstledig)
madelen.lundin@interfem.se